Ba-mamini chalani

Nevieš sa rozpamätať a márne v mysli pátraš...

ČO to vlastne povedalo to moje dieťa? KEDY to povedalo? KTORÉ z mojich detí to vlastne povedalo? Tých detských hlášok, na ktorých sa vtedy SMIALA CELÁ RODINA, bolo veru neúrekom. A so smútkom v hlase dodáš:

  • ŠKODA, že ten čas nemôžem vrátiť späť.
  • ŠKODA, že nemám takúto spomienku na vlastné detstvo.
  • ŠKODA, že som vtipné výroky mojich detí vtedy dávno nezaznamenávala. 


Ukladala by si ich na TAJNÉ MIESTO, občas sa k nim s láskou vracala a po nejakej dobe  ich "odtajnila" a venovala svojmu dieťaťu ako JEDINEČNÚ SPOMIENKU na detstvo.

  • Možno by si si dnes s pomocou rodiny spomenula na niektoré lapajstvá tvojich detí .
  • Možno by si niekde dokonca našla aj kresby a prázdninové pohľadnice od svojich potomkov.
  • Možno by si aj ty dokázala vytvoriť niečo unikátne a odovzdať to ako UNIKÁTNY DAR k narodeninám, maturite alebo svadbe tvojho dieťaťa. 

Zaujala ťa táto myšlienka a chytila ťa za srdce? Aj by si sa do toho pustila, ale máš množstvo otázok a pýtaš sa: OK, lenže, ako na to? AKO a KDE začať? Pomohla by ti INŠPIRÁCIA od niekoho, KTO TO UŽ UROBIL?

 Predstavím ti niekoho...  PREDSTAVÍM TI BABI DANKU!

Som manželka, matka, babička. Som babi Danka, babička s viac ako 10-ročnou praxou.

Nie, ani ja som nezaznamenávala výroky mojich detí. Všetky sú FUČ! Ale pri mojich vnúčatách ma už nič nezastavilo a jedného dňa som si "vykasala" rukávy a pustila som sa do toho.

Že sa po čase vtipné výroky mojich vnúčat stali základom pre knihu Ba-mamini chalani, o tom sa mi veru NIKDY ANI NESNÍVALO!

Predstav si, že TVOJE DIEŤA oslavuje a ty máš pre neho UNIKÁTNY DARVzácny dar nevídanej hodnoty.

Je to niečo, čo nielen tvojmu dieťaťu, ale po rokoch aj  jeho potomkom bude pripomínať, akú hodnotu má rodina, vaša rodina.

Vieš si predstaviť, aké by to bolo, keby si o pár rokov odovzdala upravené SPOMIENKY ako tvoje ORIGINÁLNE POSOLSTVO, ako JEDINEČNÝ ODKAZ pre tvojich potomkov? 

Nie, nemusíš hneď napísať a vydať svoju KNIHU, existujú aj jednoduchšie spôsoby. Chceš vedieť, aké? Mám pre teba INŠPIRÁCIU. 

Prezradím ti 9 TIPOV, ktoré som používala (a dodnes používam) pri mojich vnúčatách, aby som žiadnu z ich hlášok nemusela držať v hlave a tŕpnuť, že na ne zabudnem.

Ba-mamini chalani

Ako by vyzerala autentická kniha zo života tvojich detí? Čo by v nej rozhodne nesmelo chýbať? Použila by si do nej fotografie alebo pôvodné detské kresby? 

Možno by tvoja kniha vyzerala podobne ako... Ba-mamini chalani!!!

Jemne korenisté AUTENTICKÉ PRÍBEHY 2 malých chalanov, mojich vnukov, obohatené nevšednými detskými múdrosťami, gagmi bonmotmi, hláškami môžu byť  pre teba viac než inšpiráciou.

Príbeh začína cestou do pôrodnice HODINU PRED NARODENÍM hlavného hrdinu Ivka a končí jeho PRVÝM DŇOM v škole. 

A čo všetko počas tých 7 ROKOV zažil, poteší a rozosmeje každého fanúšika veselých kníh založených na skutočných udalostiach.

Referencie čitateliek

Prečítala som knihu Bamamini chalani, dosmiala som sa (bránica a sánka stále bolí) a povedala som si, šťastie má táto rodina! My ostatní si sadneme s deťmi a vnúčencami, pozeráme si staré fotky a spomíname na našich drahých. Danka svoju rodinu posunula na inú "úroveň".

Jej vnúčence a pravnúčatá si o svojich rodičoch, babkách a dedkoch budú môcť nielen rozprávať, ale aj čítať. Táto knižka ich bude sprevádzať dlhé roky... Tak ako my si odkladáme staré rozprávky po babičke, síce už ošúchané a pokrčené, ale stále milované. Nuž, veru závidím Tvojej rodine, Danka, dala si im vzácny poklad.

Vierka

Lívia Danningerová

vzťahová numerologička, lektorka a inšpirátorka žien na ich ceste k šťastnejšiemu prežívaniu života

Danka, pri písaní knihy Ba-mamini chalani si obyčajné príbehy vyšperkovala a dala im nádych peknoty a miloty.Mne po prečítaní, tým že tie príhody poznám, sa oživili milé spomienky a potešil ma ich opis plný lásky a pestrofarebných slov.

Je to naozaj nádherný darček hlavne pre naše vnúčatá, ale môže byť aj nenútený návod pre mladé mamičky, ale aj babičky pri výchove vlastných detí a vnúčat.

Prajem Ti veľa síl, šťastia a nápadov pri písaní ďalšej knihy, lebo verím, že táto bude úspešná.

Janka

Prečo práve Ba-mamini chalani? 

Chceš vedieť, ako vznikol tento jedinečný názov?

Keď je babi Danka s vnukmi sama doma, je veliteľka. Malí chalani v zápale hry zabudnú, že mama je v práci a oni sa hrajú s babi Dankou. Pomotane na ňu volajú: "Ba... Ma... Ba-mama!" No a oni sú jej BA-MAMINI CHALANI.

Tušíš prečo sa Ba-mamini chalani môžu stať pre teba a tvoje dieťa INŠPIRÁCIOU? Sú písaní srdcom babi Danky a sú plní láskavého, občas až pikantného humoru.


Ba-mamini sú RODINNÁ KNIHA, ktorá pri spoločnom čítaní pobaví TATA, MAMU a ich DETI a stane sa INŠPIRÁCIOU, prečo zapisovať výroky svojich detí.

Spoločné čítanie dokáže oživiť rodinné vzťahy a upevniť rodinné putá v nejednej rodine. 


Ba-mamini chalani

Aká je cena? ŽIADEN STRACH, cena je taká priateľská a určite nezruinuje rodinný rozpočet... Cena JEDNEJ JEDINEJ  autentickej knižky pre teba a tvoje dieťa je  BEZKONKURENČNÝCH

15* EUR

Avšak POZOR!!! Táto cena je konečná a nebudú ti k nej účtované žiadne ďalšie poplatky a...

pri objednaní na tejto stránke platí do KONCA TOHTO MESIACA

  • + ako BONUS pre fajnšmekrov spolu s knihou Ba-mamini chalani získavate pre seba osobné VENOVANIE a AUTOGRAM autorky
  • poštovné a balné pre SK ZDARMA..ZATIAĽ!

HRDÁ POZNÁMKA OD AUTORKY: 

Kniha Ba-mamini chalani je k dispozícii aj ako AUDIO nahrávka v Slovenskej knižnici pre nevidiacich Mateja Hrebendu v Levoči.

VY JU VŠAK MÔŽETE MAŤ U SEBA DOMA UŽ O PÁR DNÍ.


Možno však túžite získať VŠETKY 3 AUTENTICKÉ KNIHY od jednej autorky...

CHCETE ZÍSKAŤ CELÚ KOLEKCIU 3 KNÍH v špeciálnej cene?

Neváhajte, kliknite na tlačidlo a spolu s Ba-maminými chalanmi si vezmite aj:

  • Knihu Kód 2020, motivačnú knihu pre ženy, autentický príbeh motýľa, ktorý dokázal a stále dokáže lietať aj so zlomenými krídlami.
  • E-knihu Tma, najjasnejšie svetlo môjho života, ktorá sa zrodila v absolútnej tme, počas môjho 7-dňového pobytu v nej.

KLIKNITE na tlačidlo OBJEDNAŤ a už o pár dní sú VAŠE 3 KNIHY u VÁS DOMA.

Vytvorte si webové stránky zdarma!