Tma, najjasnejšie svetlo môjho živote

O MOJOM JEDINEČNOM POBYTE V TME

Ja by som to NIKDY nedala!

  • Aké to tam bolo?
  • Nebála si sa?
  • Nenudila si sa?
  • Nebola si hladná?
  • Ako si sa umývala? 
  • Ja by som to nikdy nedala! Ja by som to nikdy nedal!

Takéto a podobné otázky prichádzali ku mne zo všetkých strán? Kedy? Keď som sa konečne odhodlala "prezradiť", kde som bola. V TME, v absolútnej tme a úplne sama..

Čím ďalej, tým častejšie som odpovedala na najrôznejšie otázky o mojom 7-dňovom pobyte v tme.

Zrazu som bola veľmi ŠŤASTNÁ za nápad počas môjho pobytu v tme si robiť poznámky a zapisovať svoje myšlienky a pretaviť ich do elektronickej knihy.


V čase keď som sa rozhodla pre tento pobyt, som osobne NEPOZNALA nikoho, kto takýto pobyt absolvoval... Už to nie je žiadne TAJOMSTVO, takže vám môžem prezradiť, že hoci mám guráže na rozdávanie, chvíľu mi trvalo, kým  som sa K POBYTU V TME VEREJNE "PRIZNALA".

Nikdy som neplánovala nič podobné. Ba vtedy som vlastne ani netušila, že existuje niečo také  pre mňa jedinečné, ako je pobyt v tme.

Počúvla som svoje srdce a nechala sa viesť intuíciou. 

V absolútnej tme a úplne sama som strávila 7 dní. Nie, tento pobyt nie je pre každého. Dnes osobne poznám zopár mužov a žien, ktorí ho predčasne ukončili. Je to OK, všetko je tak, ako má byť. 

PRE MŇA BOL POBYT V TME TOU NAJPRIRODZENEJŠOU VECOU NA SVETE. 

Bol to čas, ktorý som strávila ďaleko od ľudí, od zbytočných problémov a starostí, od elektrosmogu, v lone nádhernej prírody... IBA SAMA SO SEBOU.

Pobyt v tme je niečo, o čom nie je jednoduché čokoľvek napísať, lebo na papier sa nedá zachytiť všetko. Ak však vieš čítať medi riadkami, prečítaj si moju TMU, NAJJASNEJŠIE SVETLO MÔJHO ŽIVOTA.

Chcete vedieť, ako prebiehal môj  pobyt v tme? 

Dalo by sa povedať, že jednoducho... Zavrela som dvere, zhasla svetlo a o niekoľko dní som zažala.

... alebo prečítajte si moju e-knihu autentickú knihu o pobyte v tme:

TMA, NAJJASNEJŠIE SVETLO MÔJHO ŽIVOTA.

Vytvorte si webové stránky zdarma!